OZPN

Wyjazd na Wrocław Trophy

Wydział Szkolenia OZPN Leszno informuje, że w dniach 17-20.07.2013 roku  odbędzie się we Wrocławiu Międzynarodowy Turniej Piłkarski – Wrocław Trophy organizowany przez międzynarodowe stowarzyszenie Euro-Sporting.

W związku z tym Wydział Szkolenia tworzy kadry rocznika chłopców urodzonych w 1996, 1997, 1998, 1999, 2000. Zachęcamy wszystkich zawodników z terenu naszego okręgu o zgłaszanie się do tej kadry, a trenerów klubowych o przekazanie tej informacji w swoich zespołach.

Po osiemnaście osób z każdego rocznika zostanie zakwalifikowanych do zespołu pod nazwą OZPN Leszno,  weźmie udział w tym wydarzeniu piłkarskim i zmierzy się z drużynami z całej Europy.
 

Koszt uczestnictwa dla zawodnika wynosi 390 złotych i obejmuje transport do Wrocławia, cztery dni pobytu z wyżywieniem i zakwaterowaniem oraz fachową opiekę przez trenerów, którzy zostaną wytypowani do prowadzenia naszych kadr.
 

Więcej informacji o turnieju tutaj.
 

Zainteresowani zawodnicy z klubów OZPN Leszno proszeni są o wypełnienie formularza i przesłanie go na wydzial.szkolenia@op.pl
 

formularz
 

Zachęcamy do tego wyjazdu, gdzie z pewnością pojawi się wielu skautów klubów Ekstraklasy, kadr wojewódzkich i agentów piłkarskich.

Więcej informacji pod nr Tel. 600 701 718 Dawid Dominiczak

  • Tagi
Zobacz także