Wydział szkolenia

Turniej powiatów dla rocznika 2008 i 2009

W piątek 26 kwietnia w Rydzynie odbędzie się Turniej powiatów. Kadry powiatowe zostały wyselekcjonowane przez Trenerów powiatowych w porozumieniu z Trenerami z Mobilnego AMO oraz Trenerami Kadr Okręgu OZPN Leszno.

Lista zawodników powołanych na Turniej powiatów w Rydzynie:

Powiat gostyński:

  1. Bartosz Dorsz 2008r. Dąbroczanka Pępowo
  2. Karol Śląski 2008r. Dąbroczanka Pępowo
  3. Bartosz Kubiak 2008r. Kania Gostyń
  4. Mateusz Klauza 2008r. Kania Gostyń
  5. Bartosz Antkowiak 2008r. Krobianka Krobia
  6. Patryk Pawlak 2008r. Korona Piaski
  7. Filip Budzyń 2008r. AP Reissa Gostyń
  8. Nikodem Gruetmacher 2009r. KA4 Respect Krobia
  9. Tomasz Bąk 2009r. KA4 Respect Krobia
  10. Oskar Okręt 2009r. KA4 Respect Krobia
  11. Alan Sarbinowski 2009r. Kania Gostyń
  12. Franciszek Błaszyk 2009r. AP Reissa Gostyń
  13. Szymon Machowski 2009r. AP Reissa Gostyń
  14. Oskar Kaźmierczak 2009r. AP Reissa Gostyń

Trener powiatowy – Marek Józefiak.

 

Powiat kościański:

  1. Karol Wojtkowiak 2008r. Juna-Trans St. Oborzyska
  2. Dawid Sikora 2008r.     Juna-Trans St. Oborzyska
  3. Franciszek Ruta 2008r. Juna-Trans St. Oborzyska
  4. Antoni Pieczyński 2008r. UKS AS Czempiń
  5. Dominik Szymanowski 2008r. UKS Czwórka Kościan
  6. Tobiasz Woźniak 2008r. PKS Racot
  7. Aleksander Wolny 2008r. UKS AS Czempiń
  8. Sebastian Jaworski 2009r. Juna-Trans St. Oborzyska
  9. Jakub Chwastyniak 2009r. Juna-Trans St. Oborzyska
  10. Oliwier Kwiatek 2009r. Juna-Trans St. Oborzyska
  11. Adam Banaszak 2009r. PKS Racot
  12. Wojciech Stanisławiak 2009r. PKS Racot
  13. Bartosz Szczepaniak 2009r. LPFA Kościan
  14. Iwo Owsianny 2009r. LPFA Kościan

Trener powiatowy – Szymon Domagała.

 

Powiat leszczyński:

  1. Jakub Kaźmierczak 2008r. GKS Krzemieniewo
  2. Jakub Skrzypczak 2008r. GKS Krzemieniewo
  3. Wiktor Płonka 2008r. Orzeł Lipno
  4. Stanisław Gorczyca 2008r. Orzeł  Lipno
  5. Bartłomiej Borowczyk 2008r. Tęcza-Osa Osieczna
  6. Maksymilian Mruk 2008r. Tęcza-Osa Osieczna
  7. Jan Cugier 2008r.  Tęcza-Osa Osieczna
  8. Mikołaj Dudziak 2009r. GKS Krzemieniewo
  9. Tobiasz Machowski 2009r. GKS Krzemieniewo
  10. Szymon Aleksandzak 2009r. GKS Krzemieniewo
  11. Kajetan Szkucik  2009r. Orzeł  Lipno
  12. Dawid Łuc 2009r. Orzeł  Lipno
  13. Łukasz Łuc 2009r. Orzeł  Lipno
  14. Bartosz Okupniczak 2009r. Tęcza-Osa Osieczna

Trener powiatowy – Miłosz Stawiński.

 

Miasto Leszno:

  1. Tomasz Teofilewski 2008r. FA Leszno
  2. Wiktor Praiss 2008r. FA Leszno
  3. Kacper Spychaj 2008r. FA Leszno
  4. Sebastian Fogt 2008r. FA Leszno
  5. Aleksander Bajon 2008r. FA Leszno
  6. Mateusz Pajzert 2008r. APR Leszno
  7. Szymon Kociubiński 2008r. APR Leszno
  8. Makary Grygier 2009r. APR Leszno
  9. Kacper Banasiak 2009r.      FA Leszno
  10. Miłosz Mańkowski 2009r. FA Leszno
  11. Mikołaj Ciesielski 2009r. FA Leszno
  12. Sebastian Cichy 2009r. FA Leszno
  13. Jeremiasz Kosiński 2009r. FA Leszno
  14. Miłosz Pajzderski 2009r. Młoda Polonia Leszno

Trener powiatowy – Damian Bartkowiak.

 

Powiat rawicki:

  1. Tomasz Pokładek (BR) – 2008  – AP Młoda Rawia Rawicz
  2. Krzysztof Kryg – 2008 – AP Młoda Rawia Rawicz
  3. Dawid Twardowski – 2008 – AP Młoda Rawia Rawicz
  4. Jędrzej Glapiak – 2008 – Awdaniec Pakosław
  5. Michał Kapała – 2008  – Awdaniec Pakosław
  6. Maksymilian Frąckowiak – 2008 – Sparta Miejska Górka
  7. Oskar Dominik – 2008  – Sparta Miejska Górka
  8. Marceli Kwieciński (BR) – 2009  – AP Młoda Rawia Rawicz
  9. William Ngiuvu – 2009  – AP Młoda Rawia Rawicz
  10. Jakub Kapała – 2009 – AP Młoda Rawia Rawicz
  11. Michał Matysiak – 2009 – AP Młoda Rawia Rawicz
  12. Filip Pytiak – 2009 – Sarnowianka Sarnowa
  13. Franciszek Plewa – 2009 – Awdaniec Pakosław
  14. Hubert Sobkowiak  – 2009 – LPFA Rawicz

Trener powiatowy – Marcin Stochaj.

 

Powiat wolsztyński:

  1. Filip Szczęsny 2008r.     LPFA Wolsztyn
  2. Oliwier Stasiak 2008r.     LPFA Wolsztyn
  3. Igor Kaczmarek 2008r. LPFA Wolsztyn
  4. Jakub Świtała 2008r.      Grom Wolsztyn
  5. Jakub Leśny 2008r.      Grom Wolsztyn
  6. Dominik Kozak 2008r.      APR Wolsztyn
  7. Karol Compel 2008r. APR Wolsztyn
  8. Adrian Miłoś 2009r.      Grom Wolsztyn
  9. Bartosz Kubiak 2009r.      Grom Wolsztyn
  10. Tobiasz Rzepa 2009r.       APR Wolsztyn
  11. Dominik Haber 2009r.       APR Wolsztyn
  12. Alan Walczak 2009r. LPFA Wolsztyn
  13. Natan Kowalski 2009r. LPFA Wolsztyn
  14. Piotr Kościański 2009r.       LPFA Wolsztyn

Trener powiatowy – Patrycja Skorupińska.

 

Zbiórka reprezentantów wyznaczona została na 26 kwietnia w Rydzynie o godz. 15.15 przy stadionie piłkarskim. Zakończenie turnieju przewidziano na godzinę 19.00.  

Zawodnicy muszą posiadać: aktualną kartę badań lekarskich, ważną legitymację szkolną, obuwie do gry, ochraniacze, koszulkę, spodenki oraz getry. Dodatkowo przybory toaletowe, wyżywienie we własnym zakresie.

Obecność powołanych zawodników jest obowiązkowa. Ewetualną nieobecność proszę zgłaszać pod numerem telefonu: 607-771-860.

Zgoda

Karol Miś – trener koordynator OZPN Leszno.

  • Tagi
Zobacz także