Wydział szkolenia

Terminarz Kategorii Żak – rocznik 2009 i młodsi

2 lutego 2018 roku komunikatem na stronie ozpnleszno.pl podaliśmy terminy rozgrywek turniejowych żaków na wiosnę 2018 r. W poniższym komunikacie podajemy nowy podział na grupy i rozpisane turnieje (gospodarz). Gospodarze konsultują się z pozostałymi drużynami co do terminu (dzień i godzina). Jeśli nie będzie woli porozumienia – gospodarz narzuca termin rozgrywek.

Finałowy turniej żaków odbędzie się z udziałem wszystkich zespołów w weekend 9/10 czerwca w Racocie (dokładny dzień i godzina będą podane do końca kwietnia).

Zwycięzcy finałowych rozgrywek w kategorii Żaków F1 (grupy od 2 do 10) oraz F2 (grupa I) otrzymają prawo gry w finałach mistrzostw Wielkopolski.

Grupa I 2010

Start rozgrywek turniejowych 7,8 kwietnia (Kościan, organizator UKS Czwórka, następne turnieje : 21,22 kwietnia (Kania Gostyń) 12,13 maja (APR Leszno) 2,3 czerwca (RawiaRawicz).

1. APR Gostyń
2. Kania Gostyn
3. APR Leszno
4. Czwórka I Kościan
5. Czwórka II Kościan
6. Rawia Rawicz

System turniejowy – każdy z każdym na turnieju, dwa boiska 1×10 minut.

 

Grupa II

Start rozgrywek turniejowych 7,8 kwietnia (Kościan, organizator LPFA Kościan, następne turnieje : 21,22 kwietnia (Juna ) 12,13 maja (Czwórka I ) 2,3 czerwca (Czwórka II).

1. Czwórka I Kościan
2. Czwórka II Kościan
3. LPFA I Kościan
4. LPFA II Kościan
5. Juna Trans

System turniejowy – każdy z każdym na turnieju, dwa boiska 1×12 minut.

Grupa III

Start rozgrywek turniejowych 7,8 kwietnia (Racot, organizator PKS, następne turnieje : 21,22 kwietnia (AS Czempiń ) 12,13 maja (Czacz ) 2,3 czerwca (Racot).

1.PKS I Racot

2.PKS II Racot

3.AS I Czempiń

4.AS II Czempiń

5. Grom Czacz

 System turniejowy – każdy z każdym na turnieju, dwa boiska 1×12 minut.

 

Grupa IV

Start rozgrywek turniejowych 7,8 kwietnia (organizator LPFA Śmigiel) , następne turnieje : 21,22 kwietnia (Grom Wolsztyn ) 12,13 maja (Bucz ) 2,3 czerwca (LPFA Śmigiel).

1. LPFA I Śmigiel
2. LPFA II Śmigiel
3. Grom I Wolsztyn
4. Grom II Wolsztyn
5. Helios Bucz

 

 System turniejowy – każdy z każdym na turnieju, dwa boiska 1×12 minut.

 Grupa V

Start rozgrywek turniejowych 7,8 kwietnia (Awdaniec) , następne turnieje : 21,22 kwietnia (Rawia ) 12,13 maja (LPFA ) 2,3 czerwca (Orla).

1. Awdaniec I Pakosław
2. Awdaniec II
3. Rawia Rawicz
4. LPFA Rawicz
5. Orla Jutrosin

System turniejowy – każdy z każdym na turnieju, dwa boiska 1×12 minut.

Grupa  VI

Start rozgrywek turniejowych 7,8 kwietnia (Sparta) , następne turnieje : 21,22 kwietnia (Sarnowianka ) 12,13 maja (FA  ) 2,3 czerwca (Sparta).

1.Sarnowianka I

2.Sarnowianka II

3.Sparta I

4.Sparta II

5.FA III Leszno

System turniejowy – każdy z każdym na turnieju, dwa boiska 1×12 minut.

 

Grupa VII

Start rozgrywek turniejowych 7,8 kwietnia (Pudliszki) , następne turnieje : 21,22 kwietnia (Pępowo ) 12,13 maja (Borek  ) 2,3 czerwca (Kania).

1. APR Gostyń
2. Kania Gostyń
3. Zjednoczeni Pudliszki
4. Dąbroczanka Pępowo
5. Wisła Borek

System turniejowy – każdy z każdym na turnieju, dwa boiska 1×12 minut.

Grupa VIII

Start rozgrywek turniejowych 7,8 kwietnia (K4 Respect) , następne turnieje : 21,22 kwietnia (Krobia ) 12,13 maja (Pawłowice  ) 2,3 czerwca (FA).

1.KA4 ResPect Krobia

2. Krobianka
3. FA I
4. Fa II
5. MTS Pawłowice

System turniejowy – każdy z każdym na turnieju, dwa boiska 1×12 minut.

 

Grupa IX

Start rozgrywek turniejowych 7,8 kwietnia (Krzywiń) , następne turnieje : 21,22 kwietnia (Młoda Polonia ) 12,13 maja (APR Leszno  ) 2,3 czerwca (OSA).

1. Piast Belęcin
2. Osa Osieczna
3. Promien I Krzywiń
4. Promień II Krzywiń
5. Młoda Polonia
6. APR Leszno

System turniejowy – każdy z każdym na turnieju, dwa boiska 1×12 minut.

 

Grupa X

Start rozgrywek turniejowych 7,8 kwietnia (Rydzyna) , następne turnieje : 21,22 kwietnia (ELPA ) 12,13 maja (Lipno  ) 2,3 czerwca (FA).

1. Rydzyniak Rydzyna
2. ELPA I
3. ELPA II
4. Orzeł Lipno
5. FA IV
6. FA V

System turniejowy – każdy z każdym na turnieju, dwa boiska 1×12 minut.

  • Tagi
Zobacz także

Warning: preg_split() expects parameter 2 to be string, object given in /home/pujan/domains/ozpnleszno.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3510

Warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /home/pujan/domains/ozpnleszno.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3512

Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/pujan/domains/ozpnleszno.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3512