OZPN

Podsumowanie turnieju kadry 2005

W dniu 3 października 2017 roku w Tarnówce (OZPN Piła) odbył się kolejny turniej okręgów o Puchar prezesa WZPN Poznań. Naszą osiemnastoosobową kadrą powołaną przez Dawida Dominiczaka (trener koordynator OZPN Leszno) kierował trener Patryk Kowalski.

W poszczególnych spotkaniach osiągnęliśmy następujące wyniki:
OZPN Leszno – OZPN Kalisz – 1:1
OZPN Leszno – OZPN Konin – 2:2
OZPN Leszno – OZPN Piła – 0:3
OZPN Leszno – Strefa Poznańska 1:1

Patryk Kowalski (trener prowadzący zespół w Tarnówce):
Generalnie rzecz biorąc drużyna miała dużego pecha , ponieważ z ilości stworzonych sytuacji  powinniśmy wygrać co najmniej dwa mecze ( Konin , Strefa Poznańska ).  Pod względem piłkarskim na pewno chłopacy nie odstawali od wszystkich drużyn przeciwnych . Nie ma powodu do niepokoju – realizowali większość założeń taktycznych nakreślonych  do realizacji na ten dzień.

Podsumowanie Dawid Dominiczak (trener koordynator OZPN Leszno):

Jako jeden , chyba nawet jedyny okręg stosujemy odmienny sposób prowadzenia drużyny podczas tych turniejów. Powołanych jest 18 zawodników, których wcześniej dzielimy na dwa zespoły. Jeden z naszych zespołów gra mecze z Kaliszem i Poznaniem, a drugi z Koninem i Piłą. Nie zwracamy w ogóle uwagi na wynik, tylko na równą liczbę minut rozegranych przez naszych zawodników i realizację celów boiskowych. Na podstawie obserwacji dokonujemy korekt w następnych powołaniach na te turnieje. Naszym celem jest pokazanie jednostek , które trafią do kadry WZPN. Sukces drużyny nie jest priorytetem. W ostatnim czasie trener WZPN Poznań powołał do kadry aż pięciu naszych zawodników.  

  • Tagi
Zobacz także
OZPN

EXTRANET

OZPN

Tymbark