Wydział szkolenia

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Rawiczu

Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, a także sympatyków piłki nożnej z powiatu rawickiego na Szkolenie nr 4 składające się z wykładu teoretycznego oraz treningu pokazowego, które odbędzie się30.04.2019 r. od godziny 16:00 na obiektach sportowych przy ulspokojnej 1 w Rawiczu. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje darmowy zestaw materiałów szkoleniowych w postaci książek: Narodowy Model Gry, ABC Trenera Dzieci, Piłka Nożna w Szkole, Podręcznik Trenera Piłki Nożnej Dzieci + publikacje „Piłka Nożna bez dyskryminacji”

Przypominamy, że Projekt PZPN – Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość, a także jakość piłkarskiej edukacji.

Ponadto trenerów posiadających wiedzę dotyczącą utalentowanych zawodników i zawodniczek z powiatu prosimy o kontakt mailowy w celu ewentualnego powołania ich na wydarzenie Mobilnego AMO.

Harmonogram 30.04.2019 r.  

16.00 Wykład teoretyczny:  Przeciwdziałanie dyskryminacji

16.45 Trening pokazowy dla kategorii Młodzik r. 2006/2007 : „Doskonalenie działań grupowych w defensywie”

17.45 Gra selekcyjna dla kategorii Orlik r. 2008/2009

18:45 Podsumowanie szkolenia/Dyskusja , rozdanie bezpłatnych materiałów szkoleniowych w wersji książkowej.

Informujemy, iż szkolenie jest bezpłatne, a zarejestrowanie na wydarzenie w celu zdobycia punktów do certyfikatu dla trenerów/instruktorów odbywa się poprzez portal PZPN24  http://www.pzpn24.pzpn.pl

Trenerzy nieposiadający konta na portalu PZPN 24 zobligowani są do jego założenia w celu rejestracji na szkolenie Mobilnego AMO -Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz film instruktażowy w linku poniżej.

https://youtu.be/LiatNyoXEDQ            

  • Tagi
Zobacz także