Wydział szkolenia

MAMO w Lipnie

17 maja 2018 roku (czwartek) Mobilną Akademię Młodych Orłów będziemy gościć w powiecie leszczyńskim ziemskim (Lipno).

Polski Związek Piłki Nożnej zapraszają wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, rodziców oraz sympatyków piłki nożnej z powiatu leszczyńskiego ziemskiego na wykład teoretyczny dotyczący najnowszych trendów szkoleniowych. Prezentacja odbędzie się na stadionie Orła w czwartek 17 maja o godzinie 16:00.Po wykładzie na stadionie Orła odbędzie się pokaz treningowy dla wyselekcjonowanych wcześniej zawodników z kategorii Orlik i Młodzik. Organizatorzy zapraszają na trybuny. Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu podniesienie świadomości oraz jakości piłkarskiej edukacji. Na każde województwo powołane są zespoły trenerskie, które będą nie tylko identyfikowały lokalne talenty, ale też służyły kształceniu trenerów. W województwie wielkopolskim trenerami są Błażej Czyżewski i Jakub Wojtkowiak.Mobilne AMO ma dotrzeć do każdego powiatu w Polsce minimum dwa razy w roku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W związku z tym na trening pokazowy i gry selekcyjne zostają powołani następujący zawodnicy z powiatu leszczyńskiego ziemskiego:

Rocznik 2005:
Izydorczyk Tobiasz (ELPA), Ciesielski Grzegorz (ELPA),

Rocznik 2006:
Dubski Michał (SP Wilkowice),  Kamil Schwarz (Orzeł Lipno), Mikołaj Dziamski (Orzeł Lipno),

Rocznik 2007:
Adam Janowicz (Orzeł Lipno), Kacper Szkucik (Orzeł Lipno), Maciej Olejniczak (Orzeł Lipno), Szczerbal Dominik (SP Wilkowice), Szorkin Szymon (SP Wilkowice), Marcel Skórzanek (Akademia Reissa), Nikodem Mikołajczyk (Akademia Reissa), Nyczka Oliwier (ELPA), Warliński Kacper (ELPA),

Rocznik 2008:
Hanusek Krzysztof (SP Wilkowice), Kacper Kucharski (Akademia Reissa),  Jakub Skrzypczak (MTS Pawłowice), Stanisław Gorczyca (Orzeł Lipno), Mądrzak Jan (ELPA), Wacławik Marcel (ELPA), Koszur Piotr (ELPA),

Pozostali zawodnicy, którzy znajdują się w kręgu zainteresowań zostaną powołani na kolejne MAMO w powiecie leszczyńskim ziemskim, które będą w Pawłowicach, Święciechowie.

Zbiórka zawodników 2007 oraz 2008 o godz. 16.30
Zbiórka zawodników 2005 oraz 2006 o godz. 17.15

Harmonogram Szkolenia Mobilnej AMO

16.00 Wykład teoretyczny dla Trenerów/Nauczycieli w salce konferencyjnej.
17.00 Trening pokazowy kategoria Orlik rocznik 2007/2008
18.00 Gra selekcyjna rocznik 2005/2006
18.50 Podsumowanie szkolenia

Zawodnicy zabierają dres, korki, ochraniacze, podpisaną zgodę przez rodziców , którą można pobrać tu) – w razie nieobecności zawodnika prosimy o powiadomienie Dawid Dominiczaka 600 701 718 w jak najszybszym terminie.

  • Tagi
Zobacz także