OZPN

Komunikat, Uchwała PZPN – dot. czasu gry, rejestracja zawodników.

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Lesznie przedstawia zmiany:
dot. czasu gry, zasad, rejestracja zawodnika.

Uchwała Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Uchwała- 14 dot. czasu gry 
Uchwała-14 dot. czasu-gry.pdf

 

Komunikat:

​Ze względu na wymagania związane z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, Polski Związek Piłki Nożnej wprowadził zmiany w funkcjonowaniu systemu Extranet. Dotyczą one weryfikacji użytkowników i rejestracji zawodników.


Weryfikacja będzie polegała na podaniu swoich danych i sprawdzeniu czy osoba używająca konta faktycznie jest jego zarejestrowanym właścicielem. W przypadku trzykrotnego wprowadzenia niepoprawnych danych, konto zostanie zablokowane. Niezbędny będzie wówczas kontakt z federacją poprzez infolinię PZPN – (22) 55 12 300 lub mailowo – wsparcie@pzpn.pl celem założenia poprawnego konta. Jeśli któryś z użytkowników wie, że używa obecnie konta zarejestrowanego na inną osobę, proszony jest od razu o kontakt jedną ze wskazanych dróg.

W przypadku rejestracji zawodników, w systemie pojawi się możliwość dołączenia przez klub skanu/zdjęcia formularza rejestracyjnego. Taki dokument pracownik Związku będzie mógł podejrzeć celem weryfikacji danych. W okresie przejściowym do końca marca załączanie dokumentu nie będzie obowiązkowe.
Dołączenie formularza bezpośrednio w systemie Extranet przez klub będzie obowiązkowe od kwietnia br. i bez tego nie będzie możliwości zarejestrowania nowego gracza. Możliwość załączenia formularza będzie miał wyłącznie użytkownik klubowy, nie będzie mógł tego zrobić w jego imieniu pracownik Związku!

Instrukcja – rejestracja zawodnika przez klub PZPN 2

  • Tagi
Zobacz także