OZPN

Komunikat kat. Żak, Skrzat – Zgłoszenia

Wydział Gier i Ewidencji oraz Trener Koordynator OZPN Leszno informuje, że aktualne zgłoszenia wszystkich zespołów w kat. Żak, kat. Skrzat obowiązkowo należy przesłać
na adres koordynator@ozpnleszno.pl , biuro@ozpnleszno.pl  ,do dn. 22.03.2019 r.

Organizacja Turniejów.

OZPN Leszno wyznaczy terminy rozgrywania turniejów. Wszystkie chętne drużyny, które chciałyby zorganizować turniej u siebie w danym terminie zobowiązane są zgłosić swoją kandydaturę podając:

  • Kat.: Żak/Skrzat
  • Datę i godzinę
  • Liczbę uczestników
  • Nr kontaktowy do Trenera/organizatora

 

Informacja powinna być wysłana na e-mail koordynator@ozpnleszno.pl. lub biuro@ozpnleszno.pl

W momencie gdy organizatorzy będą już znani, drużyny które są chętne na udział w turnieju zgłaszają się już bezpośrednio do organizatora.
Organizator zobowiązany jest wysłać sprawozdanie z rozegranego turnieju do Biura OZPN Leszno.
Wyznaczeni organizatorzy sukcesywnie będą dopisywani na stronie OZPN-u Leszno po aktualizacji zgłoszeń.
W momencie nakładania się terminów z tego samego regionu Biuro OZPN zastrzega sobie możliwość zmian.

Gospodarze turniejów ŻAK i SKRZAT zobowiązani są pobrać i uzupełnić poniższe sprawozdanie i w ciągu 3 dni od rozegrania turnieju przesłać scan/foto na adres wydzialszkolenia@ozpnleszno.pl

Terminy rozegrania turniejów:

1. Kolejka – 30-31 marzec  

Organizator:
Zjednoczeni Pudliszki
(tel. 695193956.)

Kategoria: Skrzat G1
Data: 30 marca godz. 12:00

Uczestnicy: (komplet)
1. Zjednoczeni Pudliszki
2. Dąbroczanka Pępowo
3. Kania Gostyń
4. Futsal Gostyń
5. LPFA Rawicz
6. APR Gostyń

Organizator:
Sarnowianka Sarnowa
(tel. 604309776)

Kategoria: Skrzat G1
Data: 4 kwietnia godz. 16:00

Uczestnicy: (komplet)
1. Sarnowianka
2.Sarnowianka
3.Awdaniec Pakosław
4.Awdaniec Pakosław
5 Sparta Miejska Górka

Organizator:
Wisła Borek Wlkp.
(tel. 504 504660)

Kategoria: Skrzat G1
Data: 30 marca godz. 10:00

Uczestnicy:
1. Wisła Borek Wlkp.
2. ………………..
3. ………………..
4. ………………..

Organizator:
Zjednoczeni Pudliszki
(tel. 695193956.)

Kategoria:. Żak F2
Data: 30 marca godz. 9:00

Uczestnicy: (komplet)
1. Zjednoczeni Pudliszki
2. Orla Jutrosin
3. Kania Gostyń
4. Wisła Borek Wlkp.
5. LPFA Rawicz

Organizator:
APR Leszno
(tel. 506699200)

Kategoria:. Żak F2
Data: 30 marca godz. 10:00

Uczestnicy: (komplet)
1. APR Leszno
2. APN Młoda Polonia
3. ELPA Święciechowa
4. Sokół Kaszczor

Organizator:
MTS Pawłowice
(tel. 691-473-392)

Kategoria: Żak F1
Data: 30 marca godz. 9:00

Uczestnicy:
1. MTS Pawłowice
2. Orzeł Lipno
3. Orzeł Lipno II
4. 

Organizator:
APR Leszno
(tel. 506699200)

Kategoria:. Żak F1
Data: 30 marca godz. 13:00

Uczestnicy: (komplet)
1. APR Leszno
2. Kania Gostyń
3. APN Młoda Polonia
4. ELPA Święciechowa
5. APR Leszno II

Organizator:
AP Młoda Rawia Rawicz
(tel. 608 418 074)

Kategoria: Żak F1
Data: 31 marca godz. 12:00

Uczestnicy: (komplet)
1. AP Młoda Rawia
2. Zjednoczeni Pudliszki
3. Dąbroczanka Pępowo
4. Wisła Borek Wlkp. 

Organizator:
Sarnowianka Sarnowa
(tel. )

Kategoria: Żak F1
Data: 4 kwietnia godz. 18:00

Uczestnicy: (komplet)
1. Sarnowianka Sarnowa 1
2. Sarnowianka Sarnowa2
3. Awdaniec Pakosław 1
4. Awdaniec Pakosław 2
5. LPFA Rawicz 

2. Kolejka – 13-14 kwiecień

 

Organizator:
Dąbroczanka Pępowo
(tel. 695 402 598)

Kategoria:. Skrzat G1
Data: 13 kwietnia, godz. 12.00

Uczestnicy: (komplet)
1. Dąbroczanka Pępowo
2. Kania Gostyń
3. KA 4 resPect Krobia
4. Zjednoczeni Pudliszki
5. Futsal Gostyń
 

Organizator:
AP Młoda Rawia Rawicz
(tel. 608 418 074)

KategoriaSkrzat G1
Data: 14 kwietnia godz. 12:00

Uczestnicy: (komplet)
1. AP Młoda Rawia Rawicz
2. Kania Gostyń
3. KA 4 resPect Krobia
4. Sarnowianka Sarnowa

Organizator:
Awdaniec Pakosław
(tel. 667303597)

Kategoria: Skrzat
Data: 11 kwietnia godz. 16:00

Uczestnicy: (komplet)
1. Awdaniec Pakosław 1
2. Awdaniec Pakosław 2
3. Sarnowianka Sarnowa 1
4. Sarnowianka Sarnowa 2
5. LPFA Rawicz
  

Organizator:
APR Leszno
(tel. 506699200)

Kategoria:. Żak F2
Data: 7 kwietnia godz. 10:00

Uczestnicy: (komplet)
1. APR Leszno
2. APN Młoda Polonia
3. Sokół Kaszczor
4. Zjednoczeni Pudliszki

Organizator:
Wisła Borek Wlkp.
(tel. 504 504660)

Kategoria:. Żak F2
Data: 14 kwietnia godz. 12:00

Uczestnicy:
1. Wisła Borek Wlkp.
2. APR Gostyń
3. KA4 Krobia
4. ………………..

Organizator:
Wisła Borek Wlkp.
(tel. 504 504660)

Kategoria: Żak F1
Data: 14 kwietnia godz. 10:00

Uczestnicy:
1. Wisła Borek Wlkp.
2. KA 4 resPect Krobia
3. Futsal Gostyń
4. ………………..

Organizator:
APR Leszno
(tel. 506699200)

Kategoria:. Żak F1
Data: 13 kwietnia, godz. 10.00

Uczestnicy: (komplet)
1. APR Leszno
2. AP Młoda Rawia Rawicz
3. Zjednoczonych Pudliszki
4. MTS Pawłowice
5. APN Młoda Polonia

Organizator:
Dąbroczanka Pępowo
(tel. 695 402 598)

Kategoria:. Żak F1
Data: 13 kwietnia, godz. 9.00

Uczestnicy: (komplet)
1. Dąbroczanka Pępowo
2. Kania Gostyń
3. APR Gostyń
4. Dąbroczanka II

Organizator:
Awdaniec Pakosław
(tel. 667303597)

Kategoria: Żak F1
Data: 11 kwietnia godz. 18:00

Uczestnicy: (komplet)
1. Awdaniec Pakosław 1
2. Awdaniec Pakosław 2
3. Sarnowianka Sarnowa 1
4. Sarnowianka Sarnowa 2
5. LPFA Rawicz
  

Organizator:
Orla Jutrosin
(tel. 667 300 422)

Kategoria: Żak F1
Data: 10 kwietnia godz. 16:30

Uczestnicy: (komplet)
1. Orla Jutrosin I
2. Orla Jutrosin II
3. Awdaniec Pakosław I
4. Awdaniec Pakosław II
5. Zjednoczeni Pudliszki I
6. Zjednoczeni Pudliszki II

 

3. Kolejka – 27-28 kwiecień

 

Organizator:
Sarnowianka Sarnowa
(tel.604309776 )

Kategoria: Skrzat G1
Data: 27 kwietnia godz. 12:00

Uczestnicy:
1. Sarnowianka Sarnowa 1
2. Sarnowianka Sarnowa 2
3. AP Młoda Rawia Rawicz
4. LPFA Rawicz
5. Dąbroczanka Pępowo

Organizator:
ULKS Rywal Klon Mochy
(tel. 607 732 910)

Kategoria: Skrzat G1
Data: 28 kwietnia godz. 9:00

Uczestnicy:
1. ULKS Rywal Klon Mochy
2. Grom Wolsztyn
3. Orzeł Lipno
4. Sokół Włoszakowice

Organizator:
Wisła Borek Wlkp.
(tel. 504 504660)

Kategoria: Skrzat G1
Data: 27 kwietnia godz. 12:00

Uczestnicy:
1. ………………..
2. ………………..
3. ………………..
4. ………………..

Organizator:
AP Młoda Rawia Rawicz
(tel. 608 418 074)

Kategoria: Żak F2
Data: 27 kwietnia godz. 12:00

Uczestnicy: (komplet)
1. AP Młoda Rawia Rawicz
2. Zjednoczeni Pudliszki
3. AP Reiss Leszno
4. Młoda Polonia Leszno

Organizator:
Wisła Borek Wlkp.
(tel. 504 504660)

Kategoria: Żak F2
Data: 27 kwietnia godz. 10:00

Uczestnicy:
1. Wisła Borek Wlkp.
2. MKS Kania Gostyń
3. ………………..
4. ………………..

Organizator:
AP Młoda Rawia Rawicz
(tel. 608 418 074)

Kategoria: Żak F1
Data: 28 kwietnia godz. 11:00

Uczestnicy: (komplet)
1. AP Młoda Rawia Rawicz
2. Zjednoczeni Pudliszki
3. KA 4 resPect Krobia
4. Awdaniec Pakosław
5. AP Reiss Leszno 

Organizator:
MTS Pawłowice
(tel. 691-473-392)

Kategoria: Żak F1
Data: 27 kwietnia godz. 9:30

Uczestnicy:
1. MTS Pawłowice
2. Młoda Gieksa Krzemieniewo 1
3. Młoda Gieksa Krzemieniewo 2
4. Kania Gostyń
5.
6.

Organizator:
ULKS Rywal Klon Mochy
(tel. 607 732 910)

Kategoria: Żak F1
Data: 28 kwietnia godz. 9:00

Uczestnicy:
1. ULKS Rywal Klon Mochy
2. Grom Wolsztyn
3. Helios Bucz
4. Sokół Włoszakowice
5. Orzeł Lipno

Organizator:
Sarnowianka Sarnowa
(tel. 604309776)

Kategoria: Żak F1
Data: 27 kwietnia godz. 9:00

Uczestnicy:
1. Sarnowianka Sarnowa
2. LPFA Rawicz
3. Dąbroczanka Pępowo
4. LPFA Rawicz

 

 

 

4. Kolejka – 11-12 maj

Organizator:
Wisła Borek Wlkp.
(tel. 504 504660)

Kategoria: Skrzat G1
Data: 12 maja godz. 10:00

Uczestnicy: (komplet)
1. Wisła Borek Wlkp.
2. Kania Gostyń
3. Dąbroczanka Pępowo
4. APR Gostyń

Organizator:
AP Młoda Rawia Rawicz
(tel. 608 418 074)

Kategoria: Skrzat
Data: 12 maja godz. 13:00

Uczestnicy: (komplet)
1. AP Młoda Rawia Rawicz
2. Zjednoczeni Pudliszki
3. Sarnowianka Sarnowa
4. Futsal Gostyń

Organizator:
ULKS Rywal Klon Mochy
(tel. 607 732 910)

Kategoria: Skrzat G1
Data: 11 maja godz. 9:00

Uczestnicy:
1. ULKS Rywal Klon Mochy
2. Orzeł Lipno
3.
4. 

Organizator:
Sokół Chwałkowo
(tel. 607 606 643)

Kategoria:. Żak F2
Data: 10 maja godz. 17:00

Uczestnicy: (komplet)
1. Sokół Chwałkowo
2. MKS Kania Gostyń
3. Wisła Borek Wlkp.
4. AP Młoda Rawia

Organizator:
APR Leszno
(tel. 506699200)

Kategoria:. Żak F2
Data: 18 maja godz. 10:00

Uczestnicy:
1. APR Leszno
2. APN Młoda Polonia
3. AP Młoda Rawia
4. ………………..

Awdaniec Pakosław
(tel. 667303597)

Kategoria: Żak F2
Data: 9 maja godz. 16:30

Uczestnicy: (komplet)
1. Awdaniec Pakosław 1
2. Awdaniec Pakosław 2
3. Orla Jutrosin 1
4. Orla Jutrosin 2
5. AP Młoda Rawia

Organizator:
MTS Pawłowice
(tel. 691-473-392)

Kategoria: Żak F1
Data: 11 maja godz. 11:00

Uczestnicy:(komplet)
1. MTS Pawłowice
2. Futsal Gostyń
3. AP Młoda Rawia
4. Dąbroczanka Pępowo
5. Młoda Gieksa Krzemieniewo
6. Orzeł Lipno

Organizator:
ULKS Rywal Klon Mochy
(tel. 607 732 910)

Kategoria: Żak F1
Data: 11 maja godz. 9:00

Uczestnicy:
1. ULKS Rywal Klon Mochy
2.
3.
4. 

Organizator:
APR Leszno
(tel. 506699200)

Kategoria:. Żak F1
Data: 12 maja godz. 10:00

Uczestnicy:
1. APR Leszno
2. APN Młoda Polonia
3. APR Gostyń
4. KA 4 resPect Krobia

5. Kolejka – 25-26 maj 

 

Organizator:
Dąbroczanka Pępowo
(tel. 695 402 598)

Kategoria:. Skarz G1
Data: 25 maj, godz. 12.00

Uczestnicy: (komplet)
1. Dąbroczanka Pępowo
2. Kania Gostyń
3. KA 4 resPect Krobia
4. Futsal Gostyń
5. AP Młoda Rawia Rawicz

rezerwowa: Sarnowianka Sarnowa

Organizator:
Wisła Borek Wlkp.
(tel. 504 504660)

Kategoria: Skrzat G2
Data: 25 maja godz. 10:00

Uczestnicy: (komplet)
1. Wisła Borek Wlkp.
2. MKS Kania Gostyń
3. KA 4 resPect Krobia
4. LPFA Rawicz

Organizator:
KS Grom Wolsztyn
(tel. 783-719-495)

Kategoria: Skrzat
Data: 25 maja godz. 11:00

Uczestnicy:
1. KS Grom Wolsztyn
2.
3.
4.

Organizator:
AP Młoda Rawia Rawicz
(tel. 608 418 074)

Kategoria: Żak F2
Data: 25 maja godz. 12:00

Uczestnicy: (komplet)
1. AP Młoda Rawia Rawicz
2. MKS Kania Gostyń
3. Wisła Borek Wlkp.
4. AP Reiss Leszno
5. Młoda Polonia Leszno

Organizator:
KS Grom Wolsztyn
(tel. 661 036 671)

Kategoria: Żak F1
Data: 26 maja godz. 11:00

Uczestnicy:
1. KS Grom Wolsztyn
2.
3.
4.

Organizator:
Dąbroczanka Pępowo
(tel. 695 402 598)

Kategoria:. Żak F1
Data: 25 maj, godz. 9.00

Uczestnicy: (komplet)
1. Dąbroczanka Pępowo
2. KA 4 resPect Krobia
3. Sarnowianka Sarnowa
4. Orla Jutrosin

Organizator:
MTS Pawłowice
(tel. 691-473-392)

Kategoria: Żak F1
Data: 24 maja godz. 17:30

Uczestnicy:
1. MTS Pawłowice
2. Wisła Borek Wlkp.
3. Młoda Gieksa Krzemieniewo 1
4. Orzeł Lipno
5. Młoda Gieksa Krzemieniewo 2
6.
Kania Gostyń

 

Powiat Kościański

I termin 31.03 niedziela 11.00- Racot (jedyna propozycja lokalizacji w tym terminie) rocznik 2010, rocznik 2011

zgłoszone do tej pory drużyny:

F1 2010 – AS Czempiń,Czwórka Kościan , LPFA KOścian, LPFA Śmigiel Biali, LPFA Śmigiel Niebiescy, Juna Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Kościan

F2 2011 – Grom Czacz Niebiescy, Grom Czacz Żółci, Czwórka Kościan, LPFA Kościan Biali, LPFA Kościan Niebiescy, LPFA Śmigiel, JUNA Trans Stare Oborzyska, PKS Racot., APR Kościan

II termin 14.04 niedziela 11.00 – Racot (jedyna propozycja lokalizacji w tym terminie) rocznik 2010, rocznik 2011, rocznik 2012 i młodsi

F1 2010 – AS Czempiń,Czwórka Kościan , LPFA KOścian, LPFA Śmigiel Biali, LPFA Śmigiel Niebiescy, Juna Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Kościan

F2 2011 – Grom Czacz Niebiescy, Grom Czacz Żółci, Czwórka Kościan, LPFA Kościan Biali, LPFA Kościan Niebiescy, LPFA Śmigiel, JUNA Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Koscian

G1-G2 2012 i młodsi – AS Czempiń, Czwórka Kościan, LPFA Kościan, LPFA Śmigiel, Juna Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Koscian

III termin 27.04 sobota – Czempiń (były dwie propozycje: Czempiń i Oborzyska, ale ze względu na obłożenie boisk wybrano Czempiń) rocznik 2010, rocznik 2011, rocznik 2012 i młodsi

F1 2010 – AS Czempiń,Czwórka Kościan , LPFA KOścian, LPFA Śmigiel Biali, LPFA Śmigiel Niebiescy, Juna Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Kościan

F2 2011 – Grom Czacz Niebiescy, Grom Czacz Żółci, Czwórka Kościan, LPFA Kościan Biali, LPFA Kościan Niebiescy, LPFA Śmigiel, JUNA Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Kościan

G1-G2 2012 i młodsi – AS Czempiń, Czwórka Kościan, LPFA Kościan, LPFA Śmigiel, Juna Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Kościan

IV termin 18/19.05 – Śmigiel ( ze względu na okres komunijny lepiej sobota) rocznik 2010, rocznik 2011, rocznik 2012 i młodsi

F1 2010 – AS Czempiń,Czwórka Kościan , LPFA KOścian, LPFA Śmigiel Biali, LPFA Śmigiel Niebiescy, Juna Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Kościan

F2 2011 – Grom Czacz Niebiescy, Grom Czacz Żółci, Czwórka Kościan, LPFA Kościan Biali, LPFA Kościan Niebiescy, LPFA Śmigiel, JUNA Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Kościan

G1-G2 2012 i młodsi – AS Czempiń, Czwórka Kościan, LPFA Kościan, LPFA Śmigiel, Juna Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Koscian

V termin 02.06 niedziela, Racot godzina 11.00 rocznik 2010, rocznik 2011, rocznik 2012 i młodsi

F1 2010 – AS Czempiń,Czwórka Kościan , LPFA KOścian, LPFA Śmigiel Biali, LPFA Śmigiel Niebiescy, Juna Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR KOścian

F2 2011 – Grom Czacz Niebiescy, Grom Czacz Żółci, Czwórka Kościan, LPFA Kościan Biali, LPFA Kościan Niebiescy, LPFA Śmigiel, JUNA Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Koscian

G1-G2 2012 i młodsi – AS Czempiń, Czwórka Kościan, LPFA Kościan, LPFA Śmigiel, Juna Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Kościan

Finał – 8 czerwiec – SKRZAT – Gostyń, g. 10:00
Finał – 8 czerwiec – ŻAK – Rawicz g. 9:00 

Do Finału zostaną zaproszone zespoły, które na podstawie sprawozdań z jesieni oraz wiosny miały największą frekwencję.

  • Tagi
Zobacz także