OZPN

KA 4 resPect Halowym Mistrzem Wlkp. Dziewcząt U-13…

Zawodniczki drużyny KA 4 resPect po raz drugi wywalczyły tytuł Halowego Mistrza Wielkopolski Dziewcząt U13 w piłce nożnej.

 

W tegorocznych Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Wielkopolski Dziewcząt U13, które odbyły się 4 lutego w Gostyniu, udział wzięło 10 drużyn, w tym zespoły z Poznania, Międzychodu, Wolsztyna, Grodziska Wielkopolskiego i oczywiście z Krobi. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że KA 4 resPect Team wystawił w turnieju aż dwie drużyny. Świetnie w turnieju spisała się nie tylko zwycięska drużyna, ale również drugi zespół, który uplasował się tuż za podium. W sześciu pojedynkach mistrzynie z Krobi zdobyły siedemnaście bramek i straciły zaledwie jedną. Drugi zespół rozegrał o jeden pojedynek mniej, dziewięciokrotnie pokonał bramkarki rywalek, a sześciokrotnie to goalkeeperka z Krobi wyciągać musiała piłkę z bramki.

KA 4 resPect Team pochwalić może się jeszcze jednym turniejowym sukcesem. Indywidualne wyróżnienie odebrała Kornelia Kaczmarek, która wpuszczając tylko jedną bramkę wybrana została najlepszym bramkarzem rozgrywek.

Klubowi oraz wszystkim dziewczętom serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów.

  • Tagi
Zobacz także