Wydział Gier i Ewidencji

IV kolejka Żaków

Wydział Gier i Ewidencji przedstawia terminarz 2 kolejki Żaków F1 i F2. Prosimy uczestników o kontakt z gospodarzami w celu ustalenia miejsca rozgrywania turnieju.

ŻAK F1
TERMIN IV
20/21.10.2018, godz. 11:00
System gry: każdy z każdym, 2 x 10 minut

Gospodarze turniejów ŻAK i SKRZAT zobowiązani są pobrać i uzupełnić poniższe sprawozdanie i w ciągu 3 dni od rozegrania turnieju przesłać scan/foto na adres wydzialszkolenia@ozpnleszno.pl

APR Leszno, 21.10.2018, godz. 12:00 ARENA Leszno, ul. Jana Pawła II: Helios Bucz, Sparta Miejska Górka, Awdaniec Pakosław

TERMIN IV

APR Leszno, 27.10.2018, godz. 10:00 ARENA Leszno, ul. Jana Pawła II: Grom Czacz, Kania Gostyń, Wisła Borek Wlkp., LPFA Kościan I

APR Gostyń-Kościan: Juna-Trans Oborzyska, UKS Czwórka Kościan I i II, LPFA Śmigiel

AP Młoda Rawia Rawicz: FA Leszno I i II, LPFA Kościan II, Zjednoczeni Pudliszki

W przypadku rozgrywania przez jedną drużynę kolejno 2 meczów podczas turnieju, przerwa między nimi winna trwać nie mniej niż 10 minut. Na jej skrócenie musi wyrazić zgodę sędzia zawodów i trener drużyny