OZPN

Komunikat OZPN Leszno – EXTRANET, e-mail.

Wszystkie  Kluby muszą posiadać aktywne konta w systemie.

I. Transfery w systemie EXTRANET.

Wytyczne z PZPN w tym temacie są bardzo jasne: Kluby muszą robić transfery samodzielnie.

  1. Kluby składają wnioski, dokumenty i akceptują te wnioski wraz z załącznikami;
  2. Związek akceptuje;
  3. Zawodnik widoczny w swoim Klubie;
  4. Klub tworzy listę do uprawnień;
  5. Związek akceptuje listę.

 Instrukcja jak zrobić samodzielnie transfer

 

II. Konto e-mail wielkopolski.zpn

Przypominamy o procesie zakładania skrzynek klubowych w domenie związkowej @wielkopolskizpn.pl.  Wiele klubów z naszego regionu jeszcze tego nie zrobiło!

Decyzją Zarządu Wielkopolskiego ZPN skrzynkę mailową w domenie związkowej otrzyma każdy zrzeszony klub. Konta zaczęły funkcjonować od 1 marca, natomiast od 1 lipca korzystanie z nich w komunikacji wewnętrznej na linii Związek – Klub jest obowiązkowe. Korespondencja mailowa w dużej mierze zastąpi tradycyjną korespondencję pocztową.

Do otrzymania danych dostępowych do klubowej skrzynki konieczne jest wypełnienie specjalnie przygotowanego indywidualnego oświadczenia dla poszczególnych klubów. Dokumenty znaleźć można pod poniższymi linkami:

– kluby OZPN Leszno (klik!)

– kluby futsalowe (klik!)

Wydrukowane oświadczenie należy wypełnić i podpisać, a następnie przesłać pocztą tradycyjną do siedziby Związku (do 31 stycznia 2018 – ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań) lub dostarczyć osobiście. Ważne jest aby podpisane i opieczętowane zostały obie części oświadczenia. Przesłanie dokumentu mailem w formie skanu bądź faksem będzie skutkować jedynie wprowadzeniem danych klubu do aktualizowanej bazy kontaktowej Związku. Podstawą do założenia konta i wprowadzenia korespondencji mailowej jest wyłącznie otrzymanie przez Związek oryginału oświadczenia.

Jednocześnie informujemy, że konta mailowe umożliwiają opcję przekierowania przychodzącej poczty z innego adresu, wobec czego możliwe jest dalsze korzystanie z dwóch skrzynek – oficjalnej związkowej i dotychczasowej – poprzez jedno konto. Szczegółowe informacje dotyczące konfiguracji poczty znajdą Państwo na swoich skrzynkach po pierwszym zalogowaniu.

 

 

 

  • Tagi
Zobacz także