OZPN

Grand Prix Żaków 2013/2014

Chętne kluby, które chcą zorganizować u siebie turniej – proszone są o zgłoszenie terminu i miejsca na wydzial.szkolenia@op.pl

Grand Prix bedzie składało się z cyklu kilku turniejów. Rozpocznie je turniej organizowany przez Spartę Miejska Górka (szczegóły poniżej), a zakończy turniej w marcu w Racocie.

Halowe Grand Prix o Mistrzostwo OZPN Leszno  w sezonie 2013/2014 – kategoria Żak

17 listopada 2013 r. – hala gimnastyczna przy I LO w Rawiczu, ul. Wały J. Dąbrowskiego 29.

 

Organizator: Wydział Szkolenia OZPN Leszno i w dniu 17 listopada 2013 r. KS „Sparta” w Miejskiej Górce.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są drogą mailową pod adresem: wares31@wp.pl do dnia 12 listopada 2013 r. włącznie. W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny i ilość zespołów z danej drużyny (każdy klub ma prawo wystawić 2 zespoły). Proszę podać nr tel. do trenera lub osoby odpowiedzialnej za drużynę w dniu Turnieju oraz adres mailowy, na który prześlemy Państwu do dnia 15 listopada 2013 r. wszelkie informacje. Turniej rozpocznie się o godz. 10:00, przyjazd drużyn od godz. 9:00. Zakończenie Turnieju przewidywane jest na godz. 15:00, w zależności od ilości zgłoszonych zespołów.

 

Wydział Szkolenia informuje także, że w najbliższym czasie podane zostaną także nowe formuły i regulaminy rozgrywania Halowych Mistrzostw OZPN Leszno w innych kategoriach wiekowych.

 

Jeśli są Państwo organizatorami turnieju halowego i chceci by ta informacja była dostępna na stronie ozpnleszno.pl – prosimy o przesłanie wiadomości na wydzial.szkolenia@op.pl

  • Tagi
Zobacz także