OZPN

Eliminacje, Turniej o Puchar Prezesa PZPN.

Wielkopolski ZPN ogłosił dwustopniowe eliminacje turnieju halowego (pierwsze okręgowe, a drugie jako finał Wielkopolski) i zobowiązał Okręgowe Związki do wytypowania drużyn, które wystąpią w finałach w Poznaniu w styczniu.

W roczniku 2007 (Orlik) są prowadzone rozgrywki ligowe. Stąd wytypowanym zespołem zostanie UKS Czwórka Kościan jako lider/mistrz jesieni po rozgrywkach na boiskach trawiastych.

W roczniku 2006 OZPN Leszno nie prowadzi osobnych rozgrywek (jest to kategoria D1-D2 , gdzie rocznikiem podstawowym jest 2005) stąd musimy wyłonić drużynę, która będzie reprezentowała OZPN Leszno w tych rozgrywkach. Propozycja jest następująca: do 31 grudnia musimy podać nazwę tej drużyny, najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie turnieju eliminacyjnego.

Turniej ten odbędzie się 27 grudnia 2017 roku w Racocie (godzina zostanie podana później). Zespoły chętne do udziału w tym turnieju proszone są o zgłoszenia do 20 grudnia u Dawida Dominiczaka (tel. 600 701 718). Decyduje kolejność zgłoszeń. Wystartuje max 10 zespołów. Kwota wpisowego uzależniona jest od ilości zgłoszeń zespołów. /konkretne dane umieścimy po informacji nt zgłoszenia/

Ze sportowym pozdrowieniem.

Wydział Gier i Wydział Szkolenia

  • Tagi
Zobacz także