Wydział szkolenia

2 kolejka

Przed nami 2 kolejka gier w kategorii Żak i Skrzat. Łącznie w ten weekend odbędzie się 11 turniejów co daje 68 drużyn!

Poniżej prezentujemy listę turniejów:

2. Kolejka – 13-14 kwiecień

 

Organizator:
Dąbroczanka Pępowo
(tel. 695 402 598)

Kategoria:. Skrzat G1
Data: 13 kwietnia, godz. 12.00

Uczestnicy: (komplet)
1. Dąbroczanka Pępowo
2. Kania Gostyń
3. KA 4 resPect Krobia
4. Zjednoczeni Pudliszki
5. Futsal Gostyń 

Organizator:
AP Młoda Rawia Rawicz
(tel. 608 418 074)

KategoriaSkrzat G1
Data: 14 kwietnia godz. 12:00

Uczestnicy: (komplet)
1. AP Młoda Rawia Rawicz
2. Kania Gostyń
3. KA 4 resPect Krobia
4. Sarnowianka Sarnowa

Organizator:
Awdaniec Pakosław
(tel. 667303597)

Kategoria: Skrzat
Data: 11 kwietnia godz. 16:00

Uczestnicy: (komplet)
1. Awdaniec Pakosław 1
2. Awdaniec Pakosław 2
3. Sarnowianka Sarnowa 1
4. Sarnowianka Sarnowa 2
5. LPFA Rawicz  

Organizator:
APR Leszno
(tel. 506699200)

Kategoria:. Żak F2
Data: 7 kwietnia godz. 10:00

Uczestnicy: (komplet)
1. APR Leszno
2. APN Młoda Polonia
3. Sokół Kaszczor
4. Zjednoczeni Pudliszki

Organizator:
Wisła Borek Wlkp.
(tel. 504 504660)

Kategoria:. Żak F2
Data: 14 kwietnia godz. 12:00

Uczestnicy:
1. Wisła Borek Wlkp.
2. APR Gostyń
3. KA4 Krobia
4. ………………..

Organizator:
Wisła Borek Wlkp.
(tel. 504 504660)

Kategoria: Żak F1
Data: 14 kwietnia godz. 10:00

Uczestnicy:
1. Wisła Borek Wlkp.
2. KA 4 resPect Krobia
3. Futsal Gostyń
4. ………………..

Organizator:
APR Leszno
(tel. 506699200)

Kategoria:. Żak F1
Data: 13 kwietnia, godz. 10.00

Uczestnicy: (komplet)
1. APR Leszno
2. AP Młoda Rawia Rawicz
3. Zjednoczonych Pudliszki
4. MTS Pawłowice
5. APN Młoda Polonia

Organizator:
Dąbroczanka Pępowo
(tel. 695 402 598)

Kategoria:. Żak F1
Data: 13 kwietnia, godz. 9.00

Uczestnicy: (komplet)
1. Dąbroczanka Pępowo
2. Kania Gostyń
3. APR Gostyń
4. Dąbroczanka II

Organizator:
Awdaniec Pakosław
(tel. 667303597)

Kategoria: Żak F1
Data: 11 kwietnia godz. 18:00

Uczestnicy: (komplet)
1. Awdaniec Pakosław 1
2. Awdaniec Pakosław 2
3. Sarnowianka Sarnowa 1
4. Sarnowianka Sarnowa 2
5. LPFA Rawicz  

Organizator:
Orla Jutrosin
(tel. 667 300 422)

Kategoria: Żak F1
Data: 10 kwietnia godz. 16:30

Uczestnicy: (komplet)
1. Orla Jutrosin I
2. Orla Jutrosin II
3. Awdaniec Pakosław I
4. Awdaniec Pakosław II
5. Zjednoczeni Pudliszki I
6. Zjednoczeni Pudliszki II

Powiat Kościański

II termin 14.04 niedziela 11.00 – Racot (jedyna propozycja lokalizacji w tym terminie) rocznik 2010, rocznik 2011, rocznik 2012 i młodsi

F1 2010 – AS Czempiń,Czwórka Kościan , LPFA KOścian, LPFA Śmigiel Biali, LPFA Śmigiel Niebiescy, Juna Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Kościan

F2 2011 – Grom Czacz Niebiescy, Grom Czacz Żółci, Czwórka Kościan, LPFA Kościan Biali, LPFA Kościan Niebiescy, LPFA Śmigiel, JUNA Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Koscian

G1-G2 2012 i młodsi – AS Czempiń, Czwórka Kościan, LPFA Kościan, LPFA Śmigiel, Juna Trans Stare Oborzyska, PKS Racot, APR Koscian

Wszystkim życzymy dużo sportowych emocji oraz uśmiechu! 

Gospodarzą turniejów przypominamy o nadsyłaniu sprawdzania w ciągu 3 dni od rozegrania turnieju. Scan/foto prosimy nadysłać na adres wydzialszkolenia@ozpnleszno.pl

  • Tagi
Zobacz także